Dodáváme kvalitní klimatizace LG

Zažízení se skládá z vnitřní a venkovní jednotky a je používáno k chlazení nebo ohřívání vzduchu v místnosti. V naší nabídce máme výrobky značky LG, které vynikají svou kvalitou uznávanou po celém světě a to se projevuje největším prodejem klimatizačních jednotek. Systém je navržen v souladu s vysokými nároky zákazníka. Kimatizační jednotky LG jsou šetrné k životnímu prostředí a šetří provozní náklady.

DC Invertorová technologie

Invertory společnosti LG představují špičku v oblasti efektivního využití technologie díky své inovované funkci. To spůsobuje , že klimatizační jednotky LG jsou úsporné v provozu, mají nižší úroveň hluku než jejich běžné protějšky na trhu a vynikají nedostižnými parametry. Všechny klimatizační jednotky LG přinášejí šest hlavních přínosu:

  • Úspora energií – ušetříte 44%
  • DC Invertní kompresor – okamžitý výkon
  • Vysoký výkon v režimu chlazení a topení
  • Rychlé chlazení a topení
  • Příjemný pocit při pobytu v místosti
  • Nízká úroveň hluku a vibrací

NEO-Plasma – systém pro čištění vzduchu

Unikátní systém čištění NEO-Plasma obsahuje 7 speciálních filtrů, v 5 stupních filtrace s účinnou čistící silou. Snižuje v ovzduší obsahu prachu, spóry plísní, pachy, cigaretový kouř, pyly a chlupy z domácích zvířat.

 

filtr

1. stupeň předfiltrace, 2. nano-karbonový filtr, 3. trojitá filtrace, 4. relativní filtr typu “Nano Biofusion”, 5. plasmový filtr.

Rozdělení klimatizačních jednotek

Klimatizační jedotky – Split

Klimatizační zařízení s jednou venkovní a jednou vnitřní jednotkou, které jsou navzájem propojeny potrubím pro přívod a odvod chladiva a el. kabely pro napájení a ovládání. Zařízení se používá pouze pro jednu místnost.

Klimatizační jedotky – Multi Split

Moderní technologie systémů Multi Split umožňuje provoz vnitřních jednotek s rozdílnými teplotami a rychlostí otáček ventilátoru. Multi Split systém umožňuje připojení jedné venkovní jednotky k několika vnitřním jednotkám s velkými výkony pro hotelové recepce, ale i malé výkony pro obytné místnosti. LG nabízí široký sortiment vnitřních jednotek. Stylové jednotky ART COOL, nástěnné jednotky, kazetové jednotky, kanálové jednotky, flexi jednotky.

splitv
multisplitv

Druhy klimatizačních jednotek

Nástěnné split jednotky

Tyto jednotky, které lze snadno nainstalovat do malého prostoru, které se vyznačují vyiímečně vysokým chladícím výkonem. Kdalší charakteristyckým vlastnostem patří nízká hlučnost, která přispívá k vytvoření příjemného klimatizovaného prostředí. Kromě toho jsou jednotky tohoto typu vybaveny systémem Jet Cool, který umožňuje intenzivní chlazení s plyzmovým systémem pro čištění vzduchu.

nastene1v
nastene2v

Kazetové jednotky

Kazetové jednotky se instalují pod strop a výborně slouží svému účelu. Jedná se o klimatizační jednotky pro komerční potřeby. které lze instalovat v nejrůznějších prostorách, např. restauracích, hotelech, kancelářích a konferenčních místnpstech. Jednotka má elegantní vzhled a je vybavena mnoha specíálními funkcemi. Má čtyři výfukové lamely, které zajišťují proudění vzduchu do všech stran, což umožňuje rovnoměrně prostorové chlazení.

kazet1v
kazet2v

Konvertibilní a podstropní jednotky

V závislosti na tom, kolik místa máte k dispozici, můžete tuto jednotku nainstalovat pod strop nebo na podlahu. Směr vertikálního proudění chladného vzduchu lze nastavit pomocí dálkového ovladače. Konstrukce jednotky zajišťuje nízkou hladinu hluku a umožňuje tiché a příjemné chlazení

kon1v
kon2v

Sloupové jednotky

Sloupová jednotka dokonale splývá a perfektně ladí s vybavením místnosti. Přísun čistého a čerstvého vzduchu je zajištěn díky vysokému chladícímu výkonu a systému pro čištění vzduchu.

sloup1v
sloup2v

Nástěnné bazénové odvlhčovače

Nástěnné bazénové odvlhčovače mají využití pro vnitřní bazény, vířivky, perličkové koupele, sauny. Jejich výhody jsou: nerezové provedení, digitální regulátor vlhkosti s nastavitelnými spínacími body (hysterze), malá spotřeba, nízká hlučnost.

bazv

Klasifikace energetické účinnosti

Roční spotřeba elektrické energie

Roční spotřebou elektrické energie se rozumí teoretická spotřeba při 500 hodinách provozu ročně při maximálním příkonu a výkonu. Při posuzování roční spotřeby elektrické energie zohledněte fakt, že klimatizace při běžném provozu není nikdy vytížena na maximální výkon, protože při nachlazení dochází k vypínání kompresoru a tím i ke snížení příkonu a následně spotřeby.

Energetická účinnost je rozdělena do sedmi tříd, od A do G. Nejvyšší účinnost je označena symbolem “A”, nejnižší účinnost je označena symbolem „G“.

Energetický štítek

enstitekv
enstitek2v

EER

Energy Efficiency Rating – koeficient využitelnosti energie v režimu chlazení. Čím vyšší, tím lepší (úspornější a výkonnější).

COP

Coefficient of Performance – koeficient využitelnosti energie v režimu topení. Čím vyšší, tím lepší (úspornější a výkonnější).

 

nahoru